ALUR Hostel Tallinn Old Town

Cheap hostel in Tallinn, budget hostel accommodation


15 Detsember 2014, Esmaspäev

Online booking and prices
RussianEstonianEnglish

No.1 hostel in Old Town Tallinn!
Top rated Tallinn hostel by HostelBookers in 2009!
Book now
Tere tulemast Alur Hostel kodulehele! Trüki E-mail
Külalistemaja Alur Hostel asub vanalinna südames, kõige laiemal ja vaiksemal tänaval. Asukoht on unikaalne – jalgsi üheminuti teekonna kaugusel Raekoja platsist – alllinna, mida nimetatakse ka kaupmeest linnaks südamest ja 15-ndal sajandil ehitatud linnamüüri vahetus läheduses. Jalgsi jõuab Reisisadamasse 10 minutiga ja raudteejaama 5 minutiga. Ainult 5 km bussijaamani ja 7 km lennujaamani. Kõrvalmajas asub Vene saatkond. See on mugav neile, kes soovivad avada Venemaa viisat.

Me asume 15 ndal sajandil ehitatud hoones, mis renoveeriti täielikult aastal 2006. Seetõttu ümbritseb Teid ajalooline hõng käsikäes kaasaegse disainiga, koos suurte valgusküllaste ruumidega, helikindlate akende, parkettpõrandate ja eurostandarditele vastavate olmeruumidega. Kõik ruumid on varustatud uue, ökoloogiliselt puhta puitmööbliga. Köök koos puhketoaga on magamisruumidest eraldatud. Köök on varustatud kogu vajaminevaga. Puhkeruum on sisustatud õllepubi stiilis säilitades vanaaegset interjööri. Te saate seal rahulikult süüa , juua õlut, vestelda oma vanade ja uute sõpradega ning tunnetada Vana Tallinna tõelist hõngu.
Loe edasi...
 
007.jpg
Welcome to Tallinn, we wait for you on a visit Alur Hostel in Old Town. Inexpensive lodging for visitors and tourists of city Tallinn.

Estonian Internet directory