ALUR Hostel Tallinn Old Town

Cheap hostel in Tallinn, budget hostel accommodation


15 Detsember 2014, Esmaspäev

Online booking and prices
RussianEstonianEnglish

No.1 hostel in Old Town Tallinn!
Top rated Tallinn hostel by HostelBookers in 2009!
Book now
Meil on hea meel aidata Teid grupi majutamisel.
Gruppide majutamiseks on meil eripakkumised.
Me suudame majutada gruppe suurusega kuni 75 inimest.
Grupile majutuse reserveerimiseks tuleb saata meie e-posti aadressile vastav päring, mille järel me valime Teile sobivaima variandi, seal hulgas võime pakkuda nii numbritube kui ka ühistube.
Vajadusel saame pakkuda Teie grupile ka hommikusöögi meie võõrastemajas, selleks on meil olemas vajstav ruum ja vahendid.

Reisides bussi või autoga, saate võõrestemaja juurde sõita Nunne tänavat pidi. Lähim parkimiskoht vanalinna lähedal asub meie võõrastemajast kolmeminutilise jalgsitee kaugusel, Rannamäe ja Suurtüki tänavate ristmikul. Parkimistasu on 50.- krooni ööpäevas.

Reserveeringu kinnitamiseks tuleb Teil tasuda ettemaksuna esimese öö maksumus või 20% tasust juhul, kui ööbite vaid ühe öö. Ettemaksu saab tasuda nii ülekandega, kui ka krediitkaardiga. Ülejäänud summa tasutakse võõrastemajja saabumisel. Tasuda saab eesti kroonides, eurodes või krediitkaardiga.
Muudatusi reserveeringutes saab teha mitte hiljem, kui 48 tundi enne saabumist. Ettemaksu ei tagastata, kui muutatustest või broneeringust keeldumisest teatatakse vähem, kui 48 tundi enne kokkulepitud saabumisaega.

Kui Teil on tekkinud küsimusi või soovite saada rohkem informatsiooni, siis palun pöörduge meie poole.

Oleme alati rõõmsad Teid kohates meie Alur Hostel!
 
005.jpg
Welcome to Tallinn, we wait for you on a visit Alur Hostel in Old Town. Inexpensive lodging for visitors and tourists of city Tallinn.

Estonian Internet directory